На YouTube-каналі Наталії Мосейчук вийшло 100 інтерв’ю

На YouTube-каналі телеведучої марафону новин, 1+1 та блогерки Наталії Мосейчук вийшло 100 інтерв’ю. Сумарний перегляд всіх розмов на каналі сягнув позначки у понад 45 млн переглядів.

Щотижня телеведуча та YouTube-блогерка Наталія Мосейчук на власному каналі публікує ексклюзивні відео з експертами, зірками, дипломатами, журналістами та політиками. Нещодавно було опубліковане 100 відео. За оновленнями слідкують майже півмільйона підписників. Перегляди розмов з засновником УБОЗ Валерієм Куром перетнули відмітку у 2 млн переглядів, з фермером Олександром Поворознюком — 4,5 млн.

«Під час війни з командою «Право на владу» відкрили канал, щоб допомагати на інформаційному фронті та наближати перемогу. Цими розмовами ми закликаємо до співдумання. Показуємо різні кути зору, відкриваємо таємниці, бо все зрештою стає явним, розповідаємо реальні історії. Тут можна почути аналітику та прогнози, які дозволять відновити та збудувати нову міцну модель України” — розповідає Наталія Мосейчук.

Топ-5 відео, згідно із відгуками підписників, наступні.

Ексклюзив з Туреччини. Про тих, які у перші дні повномасштабного вторгнення допомогли нам вижити — брати Байрактари. Команда Наталії Мосейчук стала першою іноземною телевізійною групою, якій показали іспити безпілотного винищувача Кизилельма — секретної зброї турецького оборонному. Відкрили подробиці проєкту побудови заводу Байкар в Україні, який планувався ще у 2018 році. Як залучають молодь, аби діти ще з малих років мали інтерес до роботобудування. Вже після відео — новина: Байрактар подарував ще 2 безпілотники Україні. Про світогляд, позицію, мораль Халюка та Сельчука Байрактарів — тут.

«Бавовна» палала і буде палати”. Про те, на кого чекатиме букет бавовни, розповів очільник СБУ Василь Малюк у першому телеінтерв’ю про базу доказів злочинів рф на території України: “У тих матеріалах, які ми вже зібрали… Карін Хан, міжнародний прокурор, коли їх побачив, сказав – «вищий пілотаж»…Ми маємо дуже багато цікавих аудіофайлів і не лише. Тому всьому свій час”.

Ребуси Єрмака. Це два відео з різницею у 10 місяців: перше — одразу після поїздки у деокуповану Бучу, друге — після візиту Володимира Зеленського до США. “Те, що ми ще отримаємо після цього візиту — буде все необхідне для перемоги. Ми починали з «Джавелінів», а сьогодні вже отримуємо Patriot. Це процес”. Менеджер Президента вперше прокоментував ідею ребусів, які розшифровує вся країна.

Український моссад. Кирило Буданов, начальник ГУР МО України — про український моссад, двійників путіна і його прогноз: “Після зими почнеться завершення цього конфлікту виходом на першому етапі на адмінкордону станом на 1991 рік… До кінця весни. Можливо, трохи раніше: днями можна помилятися, а в алгоритмі дій — ні”.

Одним із найвідвертіших стало інтерв’ю Богдана Кротевича, начальника штабу полку «Азов». Це була розповідь про героїчну оборону Маріуполя і погляд зсередини пекла — у прямому сенсі — з «Азовсталі». А ще вперше в українському YouTube про зірковий аспект під час війни розповіла астрологиня Анжела Перл: цієї весни варто чекати на багато доленосних подій. Від правдивого, відвертого, болючого та обнадійливого інтерв’ю зі Святославом Вакарчуком, від його зворушливих моментів плакали всією країною.

«Інколи неможливо стримати сльози, коли чуєш історії подвигів українців. Кожна розмова давала відчуття — ми нація нескорених. Ми йдемо до перемоги, на різних фронтах, кожен робить свою роботу. Саме в цьому за допомогою інтерв’ю і хочеться впевнити моїх глядачів. Дякую кожному за 13 млн переглядів всіх відео, що зараз на каналі, за думки, коментарі та побажання. Все читаю”, — зазначила Наталія Мосейчук.

Раніше «Імпульс» писав, що Соломія Вітвіцька та «Здійсни мрію» втілили бажання 13-річної дівчини, постраждалої при обстрілі у Краматорську.

Поділитися:

Читайте також

Лише 9% із майже 1,5 тис. світових компаній вийшли з ринку РФ - Михайло Подоляк

Лише 9% із майже 1,5 тис. світових компаній вийшли з ринку РФ - Михайло Подоляк

Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну лише 9% із майже 1,5 тис. світових компаній вийшли з ринку РФ. Про…
Блогер нагадав, як кожен українець може допомогти прискорити перемогу

Блогер нагадав, як кожен українець може допомогти прискорити перемогу

Популярний блогер та політичний експерт Денис Гороховський нагадав, як кожен громадянин може прискорити перемогу, зібравши невеликий тематичний гайд. (далее…)
В 2022-му постачальники знаходили можливість підтримати економіку країни та розвивати свій бізнес - Олексій Щербатенко 

В 2022-му постачальники знаходили можливість підтримати економіку країни та розвивати свій бізнес - Олексій Щербатенко 

Повномасштабна війна створила надзвичайні виклики для економіки та бізнесу і дала початок суттєвим трансформаціям в реальному секторі. (далее…)