Блогер нагадав, як кожен українець може допомогти прискорити перемогу

Популярний блогер та політичний експерт Денис Гороховський нагадав, як кожен громадянин може прискорити перемогу, зібравши невеликий тематичний гайд.

Як виявилось, навіть через рік після повномасштабного вторгнення РФ є люди, які хотіли б допомагати, проте не знають чим. Ключове правило тут, на думку блогера — робити хоч щось краще, аніж не робити нічого.

Чим кожен українець може допомогти прискорити перемогу.

1. Донати. Це найпростіше і базове, і тут, зауважує Денис Гороховський, потрібно зрозуміти кілька моментів. Перший — це те, що будь-яка сума корисна. Навіть якщо цього місяця ви можете задонатити усього 10 грн, у цьому немає нічого поганого і це не соромно, адже це теж внесок у загальну справу.

Блогер також рекомендує зверніть увагу на невеликі збори та знайомих, які їх проводять. Навіть якщо це збір на спорядження одному захиснику — це також потрібно. Часто буває, що закрити такий збір у 10 тис. грн складніше, аніж 10 млн для великого фонду.

2. Інформація про збори. Інша безплатна допомога, яку можна надати — розповсюджувати інформацію про такі збори. Денис Гороховський зазначає, що навіть якщо у вас у Фейсбуці усього 10 друзів, є ймовірність, що саме від вас вони дізнаються про той чи інший збір, зможуть допомогти. Він знову ж таки радить брати участь не тільки у великих зборах, але й у невеликих.

3. Окопні свічки. Як зауважує Денис Гороховський, їх можна робити самому, оскільки в Мережі багато інструкцій, а у процесі немає нічого складного. Але ця діяльність вимагає невеликого бюджету на витрати.

«Якщо у вас немає вільних коштів на закупівлю витратних матеріалів, ви можете допомогти іншим. Для таких свічок потрібні залізні банки, від продуктів та напоїв. Скоріше за все, вони періодично бувають у вашому холодильнику, і після того ви їх викидаєте у сміття. Їх можна передавати на корисну справу. Знову ж, у вашому місті ви без проблем знайдете тих, хто їх робить», — радить блогер.

4. Волонтерство. Вільні руки потрібні завжди. Волонтерські центри є у кожному місті, їх десятки та сотні, і їм можна запропонувати свою допомогу. Такі центри займаються різною діяльністю — допомогою військовим, переселенцям, дітям, і усе це — внесок у загальну справу.

5. Розповсюдження інформації. Якщо ви знаєте іноземні мови, зауважує блогер, можна вести сторінки на цих мовах у різних соцмережах, давати інформацію про ситуацію в Україні, спираючись на джерела, яким ви довіряєте. Існує величезний запит на подібний контент.

6. Професійна допомога. Якщо ви володієте будь-якими професійними навичками, якими можете поділитися і які можуть бути корисними, можна давати майстер-класи, лекції, уроки для дітей-переселенців тощо. Існує маса волонтерських організацій, які допомагають з цим бажанням.

7. Дитячі листи. Ця порада, зауважує блогер, у першу чергу стосується педагогів. Проте можуть допомогти і батьки, разом із дитиною написавши листа військовим. Писати можна як знайомим військовим, так і регулярно передавати листи через ті ж волонтерські організації, свій дитсадок\школу, поцікавившись у педагогів, чи проводяться подібні акції. Важливо це робити періодично, а не одноразово. А якщо дитина напише 10 листів або намалює 10 малюнків, то це принесе радість 10 військовим.

«Я здивувався, коли хлопці з фронту розповідали, наскільки важливі для них такі листи», — пише Денис Гороховський.

8. Донорство крові. Тут є деякі медичні нюанси, але здавати кров може більшість людей — на це завжди є величезний запит. Де здати кров у вашому місті, підкаже пошук у Google.

Раніше Денис Гороховський у «Підсумках року» для «Імпульсу» розповідав про головні події та тренди 2020 року у світі соцмереж.

Поділитися:

Читайте також

В 2022-му постачальники знаходили можливість підтримати економіку країни та розвивати свій бізнес - Олексій Щербатенко 

В 2022-му постачальники знаходили можливість підтримати економіку країни та розвивати свій бізнес - Олексій Щербатенко 

Повномасштабна війна створила надзвичайні виклики для економіки та бізнесу і дала початок суттєвим трансформаціям в реальному секторі. (далее…)
Трагедія у Дніпрі: окупанти влучили у багатоповерхівку (фото)

Трагедія у Дніпрі: окупанти влучили у багатоповерхівку (фото)

14 січня російські окупанти завдали ракетного удару по Дніпру, влучивши у дев’ятиповерхівку у одному із найбільш густонаселених житлових масивів міста.…
ВВП України у 2023 році може незначно зрости – уряд

ВВП України у 2023 році може незначно зрости – уряд

У 2023 році українська економіка може зрости приблизно на 1%, інфляція знизиться до 22%. Про це йдеться у Меморандумі про…