До 2025 року фінансова галузь створить мільйони нових цифрових робочих місць — Coursera

Навчальна онлайн-платформа Coursera оприлюднила рейтинг галузевих навичок за 2021-й. Друге місце у ньому котрий рік поспіль зберігають фінансові спеціальності.

Очікується, що до 2025-го року фінансова галузь створить 14 мільйонів нових цифрових робочих місць. Старі системи замінять хмарні технології, процеси послуг, такі як аудит, також переходять у цифровий формат.

У довгостроковій перспективі більшість банків очікують зосередженість на передових цифрових технологіях, тож фінустанови будуть шукати співробітників з відповідними знаннями та навичками.

Майже 75% керівників компаній, що надають фінансові послуги вважають, що є помірні або значні відставання серед співробітників їхніх компаній.

Керівники галузі стурбовані швидкістю розвитку цифрових технологій та відсутності навичок, скілів, для впровадження цих технологій у свій бізнес.

Отже від спеціалістів очільники компаній очікують знання у хмарних обчисленнях, кібербезпеці, штучному інтелекті та машинному навчанні.

• 76% бачать нестачу кваліфікації, як загрозу для перспектив зростання.
• 40% керівників планують подолати бар’єр за допомогою ініціатив з перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Рейтинг компетенції у сфері бізнесу для тих, хто навчається фінансам підвищився за рік з шостого на четверте місце.

У 2021 році також було визначено скіли, які варто розвивати для досягнення успіху.

Ділові навички є важливими для індустрії фінансових послуг з багатьох причин. Нові технології стають доступнішими, цінується операційна ефективність та зручність для клієнтів.

Технологія зараз використовується на кожній фазі процесу аудиту та допомагає захистити дані для підвищення якості послуги і надання більшої цінності зацікавленим сторонам.

І технології, і ділові навички допомагають працівникам ставити складніші завдання, які дають цінніші висновки з аудиту. Ділові навички також допоможуть фінансовим установам розвивати рівноправні і тривалі партнерські відносини з великими технологічними компаніями, які позиціонують себе у сфері фінансових послуг.

Найкращі технології, в які інвестують компанії з фінансових послуг, включають штучний інтелект, блокчейн, аналітику даних, Інтернет речей, і роботизовану автоматизацію процесів (RPA).

Нагадаємо, що у рамках конференції «Підсумки 2021/Прогнози 2022», яку організувала експертно-комунікаційна група «Імпульс», Леся Войтицька, начальник управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності НБУ, розповіла про рівень фінансової грамотності українців.

Поділитися:

Читайте також

Підсумки 2021: «У 2021 році ми відкрили 118 нових магазинів «АТБ», у планах на 2022 рік – відкриття ще 120», - Сергій Демченко

Підсумки 2021: «У 2021 році ми відкрили 118 нових магазинів «АТБ», у планах на 2022 рік – відкриття ще 120», - Сергій Демченко

У рамках проекту «Підсумки 2021» начальник управління з корпоративних комунікацій корпорації «АТБ» Сергій Демченко розповів Імпульсу про основні досягнення компанії…
Украина - Китай: итоги 2021 года

Украина - Китай: итоги 2021 года

Руководитель «Центра политического анализа» Владимир Головко описал для КГ «Импульс» итоги политического и экономического взаимодействия Украины и Китая в 2021…
Підсумки 2021: «Торгові центри безпрецедентно взяли на себе менеджмент процесу вакцинації у суспільстві», - Анна Чуботіна

Підсумки 2021: «Торгові центри безпрецедентно взяли на себе менеджмент процесу вакцинації у суспільстві», - Анна Чуботіна

У рамках проекту «Підсумки 2021» CEO компанії Arricano Анна Чуботіна розповіла, як змінився ринок торгової нерухомості України, чим відрізнялися для…