В Копенгагені презентували серію освітних програм для українців

В Copenhagen City Hall провідні данські компанії презентували серію освітніх програм для українців, які перебувають в Данії і хотіли б реалізувати свої бізнес-ідеї.

Пакет програм складається з більше ніж 65 курсів, вебінарів, майстер-класів, які, за думкою організаторів, дадуть новоприбулим українцям необхідні відомості, для відкриття і розвитку власної підприємницької справи.

Пошук бізнес-ідеї, принципи формування стратегії, маркетинг, бюджетування, стратегії продажів, особливості законодавства, бізнес культури в Данії, зокрема, є темами в программах навчання. 

Як відзначили організатори, програми були побудовані таким чином, щоб надати відомості для українців, які мають досвід підприємництва і хотіли б адаптувати його до нового середовища, а також — для тих, хто лише хотів би розпочати власну справу.

Окрім цього, організатори сподіваються, що освітні програми дають можливість покращити навички і після повернення в Україну слухачі курсів зможуть використовувати цей досвід в своїй подальшій роботі. Окремий блок освітніх програм містить універсальні знання з різних галузей для широкого кола слухачів. 

В презентації освітніх програм в понеділок в Copenhagen City Hall взяли участь, зокрема, Bianca Bruhn (Country Director, Google DK), Nicolaj Reffstrup (Founder, GANNI), Christin Tuxen (Nordic Head of Direct Banking Business Customers, Danske Bank), Margrethe Vestager (Executive Vice-President, European Commission), Dr. Carsten Keller (VP Direct to Consumer, Zalando SE), Katrine Winding (Director General, Danish Businnes Authority), Jens-Kristian Lutken (Mayor of Integration & Employment, Copenhagen Municipality). 

Організатором Презентації стала данська агенція IVDK за підтримки партнерів та Соціального фонду Європейського союзу. Facebook.

За даними Агенції у спарвах біженців ООН, станом на грудень 2022 тимчасовий прихисток в Данії отримали 36 тисяч осіб. 

Інтерв’ю з Андієм Кузьмуном, очільником найбільшої в Данії благодійної організації Bevar Ukraine читайте тут:

Поділитися:

Читайте також

На знак солідарності з Україною у відомих локаціях світу відключили світло

На знак солідарності з Україною у відомих локаціях світу відключили світло

У найдовшу ніч року, 21 грудня, відомі по світу локації тимчасово вимкнули світло на знак солідарності з Україною. Понад 60…
Задонатили до БФ «Діти Героїв» і потужно перезапустили бізнес: перші результати дизайн-марафону від Rocketmen

Задонатили до БФ «Діти Героїв» і потужно перезапустили бізнес: перші результати дизайн-марафону від Rocketmen

Марафон «Схвильовані» від дизайн-агенції Rocketmen — це допомога новому бізнесу на старті та перезапуск брендингу вашого бізнесу за донати дітям,…
Бенксі підтвердив авторство семи графіті в Україні

Бенксі підтвердив авторство семи графіті в Україні

Відомий британський вуличний художник Бенксі підтвердив авторство семи стінописів в Україні. (далее…)